Informácie o nákupe

Objednávky

Výškomery, prilby, prístroje CYPRES 2 a príslušenstvo si môžete zakúpiť v našom e-shope obchod.allizo.sk

V prípade, že máte záujem o padákovú techniku, ktorá nie je uvedená v e-shope, kontaktujte nás, zašleme Vám informácie o cene a dostupnosti tovaru.

Pokiaľ nie je zmluvne dohodnuté inak, objednaný tovar posielame kuriérom na dobierku alebo po zaplatení predfaktúry.

Pre postroje s obalom a padákové vrchlíky, ktoré sú vyrábané na objednávku výrobcami účtujúcimi v USD sú z dôvodu neustále sa meniaceho kurzu EUR/USD uvedené výrobcami doporučené predajné ceny v USD. Aktuálnu cenovú ponuku v EUR vrátane nákladov na prepravu a poistenie, poplatkov, cla a DPH Vám vypracujeme na požiadanie.


Doprava

SLOVENSKO

V rámci SR je tovar štandardne zasielaný kuriérom - Slovenská pošta.

Pri objednávkach v cene nad 60,- EUR je doprava kuriérom zdarma, k menším objednávkam účtujeme poštovné a balné vo výške 6,00 EUR s DPH.

Zmluvným zákazníkom doručujeme padákovú techniku vlastnou dopravou.

DOPRAVA PADÁKOVÝCH VRCHLÍKOV A POSTROJOV S OBALOM Z USA

Na základe našich doterajších skúseností budeme na prepravu padákových vrchlíkov a postrojov s obalom z USA používať výhradne dopravu kuriérom FedEx alebo UPS.

Preprava z USA - FedEx a UPS

Pri objednávke prepravy padákových vrchlíkov a postrojov s obalom u nás, bude použitá výhradne niektorá z vyššie uvedených prepravných spoločností (poistená zásielka, doba prepravy 5 -7 dní). Cena dopravy bude kalkulovaná individuálne a bude súčasťou cenovej ponuky.

Zákazník si taktiež môže na vlastné riziko vybrať a zabezpečiť dopravu individuálne.

docx file PDF