Informácie o nákupe

Objednávky

V prípade, že máte záujem o niektorý z ponúkaných výrobkov kontaktujte nás, zašleme Vám informácie o cene a dostupnosti tovaru.

Pokiaľ nie je zmluvne dohodnuté inak, objednaný tovar posielame na dobierku alebo po zaplatení predfaktúry.

Pre postroje s obalom a padákové vrchlíky, ktoré sú vyrábané na objednávku výrobcami účtujúcimi v USD sú z dôvodu neustále sa meniaceho kurzu EUR/USD uvedené výrobcami doporučené predajné ceny v USD.

Aktuálnu cenovú ponuku v EUR vrátane nákladov na prepravu a poistenie, poplatkov, cla a DPH Vám vypracujeme na požiadanie.

Doprava

SLOVENSKO

V rámci SR je tovar štandardne zasielaný Slovenskou poštou, väčšie objednávky sú zasielané kuriérom (UPS) alebo sú doručované vlastnou dopravou.

Pri objednávkach v cene 50,- EUR a viac je doprava zdarma, k menším objednávkam účtujeme poštovné a balné vo výške 6,00 EUR s DPH.

Po dohode je možné aj bezplatné doručenie tovaru na adresu v Bratislave alebo na letisko v Slavnici.

DOPRAVA PADÁKOVÝCH VRCHLÍKOV A POSTROJOV S OBALOM Z USA

Na základe našich doterajších skúseností budeme na prepravu padákových vrchlíkov a postrojov s obalom z USA používať výhradne dopravu kuriérom FedEx alebo UPS.

Preprava z USA - FedEx a UPS

Pri objednávke prepravy padákových vrchlíkov a postrojov s obalom u nás, bude použitá výhradne niektorá z vyššie uvedených prepravných spoločností (poistená zásielka, doba prepravy 5 -7 dní). Cena dopravy bude kalkulovaná individuálne a bude súčasťou cenovej ponuky.

Zákazník si taktiež môže na vlastné riziko vybrať a zabezpečiť dopravu individuálne.